שיווק בהתחדשות עירונית​

שיווק תמ"א 38 ופינוי בינוי

 

 

פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי מהווים הזדמנות אטרקטיבית לקהל יעד, המחפש דירה לרכישה במחיר הנמוך ממחירי השוק היום. הפער הזה הולך ומצטמצם זאת כתוצאה מסטנדרט בנייה גבוה, המייקר את עלויות הבנייה.עם זאת, כמו בכל תהליך רכישת דירה הלקוח בודק את העסקה בצורה מקיפה, ממש כפי שיעשה ברכישת דירה חדשה מקבלן.

 

במה שונה תהליך השיווק בפרויקטים של התחדשות עירונית מפרויקטים אחרים?

 

שיווק פרויקטים מהסוג הזה שונה משיווק פרויקטים נדל"נים אחרים ודורש התייחסות אחרת ויצירתית. חשוב לבדל את הפרויקט משאר הפרויקטים המוצעים באותו איזור ולהפוך אותו לאטרקטיבי ומשתלם יותר, גם אבל לא רק מבחינה פיננסית.

 

משרדינו מבין ומתמקצע בפרויקטים של התחדשות עירונית ואנו מומחים בשיווק נכון ויצירתי, שמטרתו לשווק את היזם ואת הדירות המוצעות ולעמוד ביעדי המכירה בהצלחה.

 

מיתוג היזם כחלק מהמהלך השיווקי

 

ראשית, אנו מאתרים את קהל היעד הפוטנציאלי למקום ומעניקים לו את המידע החשוב לו. אנו עושים זאת באמצעות ניתוח קהל היעד באיזור הפרויקט ומציאת פתרונות פונקציונאליים, שמהוים יתרון משאר הפרויקטים בסביבה.

 

אנו מלווים את הלקוחות בתהליך רכישת הדירה, מתאימים להם נכסים פוטנציאליים עבורם שגם עונים לצרכיהם המדויקים ובכך יוצרים עסקה משתלמת שאי אפשר לסרב לה.

 

עבור היזם, אנו למעשה הזרוע המבצעת, והקשר בינו לבין רוכשי הדירות. בכך אנו פועלים ליצירת מותג חיובי ולתשואה מקסימלית על השקעתו בשיווק הפרויקט.

 

ליווי אישי מלא ללקוחות

 

רכישת דירה אינה מסתכמת רק בחתימה על החוזה. הלקוח מקבל מאיתנו ליווי לאורך כל התהליך, מאיתור והבנת הצרכים המדויקים שלו עד מתן מענה אישי מלא גם לאחר שהדירה נרכשה. אנו דואגים לפרטים הקטנים ביותר ומעניקים לו שירות מלא ואישי.

 

הערכים שלנו הם שמנחים אותנו בעבודה מול היזמים, הספקים ורוכשי הדירות. לא בכדי צברנו לקוחות מרוצים אשר ממליצים עלינו למכריהם, ובכך אנו זוכים לפרסום מפה לאוזן שמביא אלינו עוד ועוד לקוחות. אנו עובדים קשה כדי לשמור עליהם מסופקים ושמחים.

 

לפרטים נוספים צור קשר עם משרדינו ונשמח לעזור