שיטת השיווק

שיטת השיווק השלם

 

 

 

יזמי נדל"ן ופרויקטים מובילים נמדדים גם בשירות הלקוחות שלהם, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה, כזרוע המבצעת שלכם. שיטת השיווק השלם מטפלת באופן מקיף בכל השלבים החשובים ברכישת דירה:

 

שיווק דירות אינו מתחיל בהצעת מחיר ומסתיים בחתימה על החוזה. מדובר באחת הרכישות החשובות והגדולות שאדם עושה במהלך חייו. שיטת השיווק השלם, במהותה, פותחה כדי לתת מענה לכל צרכי הלקוח, בדרך אל הדירה המיוחלת, וגם לאחר רכישתה.

 

שיטת השיווק השלם כוללת בין היתר:

 

  • סקירת שוק מקיפה – של הפרויקטים המתחרים באותו איזור, נתוני השוואה ומחירים של דירות ישנות (יד שנייה) ופרויקטים חדשים, לעומת הפרויקט המוצע.

 

  • ניתוח קהל היעד הפוטנציאלי – הכרת האיזור המיועד והסביבה, אורח החיים של החיים בו, דפוסי התנהגות, סקירת מוסדות חינוך ותרבות באיזור ועוד. אנו קוראים לזה "הבנת הנמצא".

 

  • מעורבות אדריכלית – ככל הניתן, בתכנון הדירות ומפרטיהן, והתאמתן לקהל היעד. לרבות: ניצול שטח מקסימלי, פתרונות יצירתיים ועוד. אנו מעורבים בכל התהליכים אשר יש להם השפעה על מכירת הדירה.

 

  • בידול מפרויקטים אחרים – חלק חשוב ועיקרי במלאכת השיווק, על מנת למקסם את הפוטנציאל של הפרויקט לעומת מתחריו.

 

  • תמחור חכם – יצירתיות בפריסת אפשרויות בפני הלקוח, אשר יכולות לסייע לו בהחלטה החשובה.

 

  • ניהול מכירת הדירות במהלך תקופת השיווק – על פי אופי הפרויקט נקבע קצב מכירה יעיל ונכון. לעיתים, נעשית המכירה בשלבים על מנת למקסם את מחירי המכירה, ולעיתים בהקצאת זמן מוגדרת, לאותה מטרה. כל פרויקט לגופו ובתכנון אסטרטגי מובנה.

 

  • סיוע משפטי – למשרדינו הבנה משפטית רחבה בכל הנוגע לחוזי נדל"ן. אנו מעורבים גם בפן המשפטי ומלווים את הלקוחות והיזמים שלנו בסגירת חוזים ובהתנהלות מול עורכי הדין.

 

  • ליווי הלקוחות גם לאחר מכירת הדירההחל בליווי לספקים ועד לטיפול בבעיות שצצות לאחר המעבר לדירה. אנו מלווים את הרוכשים לכל אורך הדרך עד מסירת הדירות ואחריה. 

 

במתן שירות יעיל ונכון, עולה ערכו של הפרויקט ובד בבד, נעשה מיתוג חיובי ליזם הפרויקט. אנו דוגלים במתן שירות מקיף, יעיל ואדיב ללא פשרות. בכך אנו ממקסמים את הפוטנציאל השיווקי של הפרויקטים בניהולינו, וצוברים עוד ועוד לקוחות מרוצים, שהם הבסיס ללקוחות חדשים בפרויקטים עתידיים.

 

פנו אלינו עוד היום ונספר לכם איך אנחנו עושים את זה