5 דברים שחשוב לבדוק בבחירת דירת מגורים​

לאור ניסיוננו העשיר בשיווק הדירה הנכונה לאדם הנכון, אנו שמחים לחלוק אתכם את חמשת העקרונות המרכזיים שאמורים להנחות אתכם בבחירת דירת מגורים.

 

 

התקופה בה אתם בוחרים את הבית הבא שלכם, הינה מרגשת. בין אם הקמתם משפחה, הכנסותיכם השתנו ובהתאם סגנון חייכם, מצאתם עבודה במקום חדש או פשוט הרגשתם שאתם חייבים שינוי – נפלה בחלקכם ההזדמנות לשדרג את חייכם בהתאם להווה, ולהתחיל מחדש.

 

לאור ניסיוננו העשיר בשיווק הדירה הנכונה לאדם הנכון, אנו שמחים לחלוק אתכם את חמשת העקרונות המרכזיים שאמורים להנחות אתכם בבחירת דירת מגורים. אם תשימו לב לכל אלה, תדעו שבחרתם נכון.

 

1. סגנון – עכבר העיר ועכבר הכפר

 

בית בסביבה כפרית? דירה בלב המטרופולין? קוטג' משפחתי עם גינה, או פנטהאוז? לאורח החיים שאתם מבקשים לעצמכם יש משקל מרכזי בשביעות רצונכם מהבית הבא. וחשוב שלא תתפשרו על זה. ישנו משקל להגעה הפיזית אל דירת מגורים שאתם בוחנים, משום שכך תוכלו לברר את מידת הרעש או הטיפוח שבסביבתה.

 

2. נגישות – הבטיחו לעצמכם נוחות

 

שימו לב באופן מיוחד לאיכות התשתיות והכבישים באזור המגורים שלכם. האם תהיה לכם גישה למוניות, רכבת, לרכבת הקלה או לתחנות האוטובוסים? אם יש לכם רכב, האם תוכלו להבטיח מקום חניה? חפשו את התשובות לפרטים הקטנים: מרחק ממקום העבודה, הגן או בית הספר של הילדים, ותעבורה שמאפשרת הגעה לכל אלה.

 

3. סביבת מגורים – הנאים השכנים בעיניכם?

 

לשכנים יש השפעה ישירה על איכות החיים שלכם. מוטב שתמצאו מקום מגורים שסביבתו תואמת את השקפותיכם הכלליות בנושאים כמו תחומי עיסוק והכנסה, השכלה כללית, גיל ואווירה (יישוב משפחתי מול אזור סטודנטיאלי, למשל). הסתובבו באזור, ואם תרגישו שכאן זה הבית שלכם, סביר להניח שתחושתכם מהימנה.

 

4. מרכזי קניות ושירותים – תרבות ואיכות חיים

 

דיירים רבים מעדיפים שלא לנסוע כמה קילומטרים רק בכדי להביא חלב. ישנה חשיבות ליכולתכם להפיק איכות חיים גבוהה בסביבה הלא-רחוקה מביתכם, בין אם מדובר במקומות שניתן לקנות בהם את צרכי הבית ובין אם הכוונה היא לשירותים סמוכים שישנם או לא כמו חדר כושר, מסעדות, מתנ"סים, ומוסדות ציבור כגון קופות חולים.

 

5. סטטוס הדירה והממון – תכנון מעשי-פיננסי

 

בכל עסקה חכמה יש לבדוק שביכולתכם לממן את ביצוע הרכישה ושההון העומד לרשותכם מאפשר לכם שלא לקרוס כלכלית. וודאו שביכולתכם להחזיר הלוואות, אם זה נדרש. בנוסף, היעזרו בשירותיו של משווק פרויקטים אמין בנדל"ן, כזה שיבטיח לכם את איכות בניית הנכס, שלבי בנייתו או שביעות רצונכם של דיירים קודמים.

 

בכל מקרה שלא יהיה, אנו ב"דהן שיווק פרויקטים בנדל"ן" גאים לסייע לכל סוגי הלקוחות להגשים את מגוון חלומותיהם. היעזרו בידע הרחב שלנו ובאנשינו המנוסים על מנת להשיג את דירת המגורים שתמיד חלמתם עליה.

 

לפרטים נוספים צור קשר עם משרדינו ונשמח לעזור